KIM JESTEŚMY

Jesteśmy Anna i Zuzanna - duet mama i córka. Jedna z nas kocha dodatki do domu, druga od zawsze interesowała się modą.

Szydełkowanie i produkty handmade kiedyś były tylko pasją dla mamy, a moje zainteresowanie modą kończyło się na śledzeniu trendów i tworzeniu własnych stylizacji. Czasami mamy odmienne poglądy i potrafimy się pokłócić, ale łączy nas jedno - miłość do tworzenia niepowtarzalnych i wysokiej jakości produktów. Po prostu lubimy być NAJ. 

Połączyłyśmy siły i dziś jesteśmy firmą Design by Anka, która splata w sobie oryginalne wzory i szlachetne włóczki. Design by Anka to marka o międzypokoleniowym charakterze tworzona w duchu “mniej znaczy więcej”. 

CO ROBIMY

Tworząc dodatki do domu cenimy prostotę i minimalizm, szukając inspiracji w stylu skandynawskim.

Wszystkie nasze produkty dziergane są ręcznie ze szczególną starannością. Dbając w ten sposób o przytulną atmosferę domowego zacisza. 

Poszukując piękna i zmysłowości powstała kolekcja odzieży. Design by Anka to projekty dziergane ręcznie, które łączą w sobie kobiecość i ponadczasowe wzory. Lubimy być eko, dlatego używamy najwyższej jakości włóczek. Nasza odzież będzie Ci służyła przez długie lata. 

Tworzymy specjalnie dla Ciebie. Każdy artykuł może uwzględniać Twoje personalne upodobania. 

Skontaktuj się z nami, aby stworzyć swój wymarzony produkt. 

WSPÓŁPRACA

Z ogromną przyjemnością nawiążemy współpracę ze wszystkimi, którzy kochają piękno, unikatowy design i rękodzieło.

Szukamy artystów, którzy wierzą w duchowość produktów, abyśmy mogli stworzyć wspólny projekt. Nasza idea to mniej znaczy więcej, czyli asortyment najwyższej jakości, który będzie służył przez długie lata.

  • Zarejestrować

Zarejestruj nowe konto